Mpango wa Inbox


Aunty…eeeh…wewe hapo kwa computer…….
ati unajidai uko kwa facebook eeehhh!!!……..
Na je?, huyu jamaa huwa mna inbox naye…..unajua yeye hu-inbox wengine kama wewe??….
Kuna njia moja tu ya kuepukana na hiyo kudaganywa,
wachaneni na mpango wa inbox…..

andika kwa ukuta…..!!!!!!!!!!!



Exciting Links
  1. 20 Things Women Should Never, Ever, Do
  2. 20 Things Men Should Never, Ever, Do
  3. Memorable Speech by Idi Amin
  4. Application Form to Marry my Daughter.
  5. 45 Things a Girl Wants But Wont Ask For
  6. The 20 Things You Need To Accomplish In Your 20s

About Gachie

Hello, I'm Josphat Gachie, a DIGITAL MEDIA CONSULTANT and the founder of Softkenya.com. Softkenya is Kenya's most comprehensive information website. Hope you will get what you want. WELCOME.